EFT/HAVALE İLE YAPACAĞINIZ ÖDEMELERDE EKSTRA %3 İNDİRİM!

İade Politikası

İade Politikası

 

Hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde cayma hakkını kullanabilirsiniz. Ayrıca hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin ürünün size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içinde cayma hakkına sahipsiniz.

 

Satın aldığınız ürünün maddi ortamda sunulan kartuş vb. bilgisayar sarf malzemelerinden biri olması halinde, tarafınızdan cayma hakkının kullanılabilmesi için ürünün tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurların açılmamış olması gerekmektedir.

 

Web sitesi üzerinde "Siparişlerim" bölümünde sipariş iptali ve cayma beyanının gönderilmesi için sunulan seçenek aracılığıyla veya "İletişim" bölümündeki adres veya faks numarasına yazılı bir bildirim ile ya da "İletişim Formu"nu doldurarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Tarafımıza iletilen cayma taleplerinin bize ulaştığına ilişkin teyit bilgisini teknik olarak mümkün olan en kısa sürede ulaştıracağız.

 

Teslim edilen ürünün faturasının aslı ile birlikte (iade edilmek istenen ürünün faturası tüzel kişilere kesilmiş kurumsal fatura ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasının aslı) iadesi istenen ürünün, 10 (on) gün içerisinde tarafımıza bir kargo şirketi üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Faturası tüzel kişiler adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. Cayma hakkını kullandığınıza ilişkin bildirimi tarafımıza ilettiğiniz tarihten itibaren 10 (on) gün içinde ürünü yukarıdaki hükümlere uygun bir şekilde bize geri göndermediğiniz halde, cayma hakkı talebi geçersiz sayılacaktır.

 

Cayma talebinin tarafımıza ulaşmasını takip eden 10 gün içinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartlı ödemelerde iade işlemi de kredi kartınıza iade sureti ile yapılır. Kredi kartına iade gerçekleştiriliyorsa tutarın bankaya iadesinden sonra hasabınıza yansıması tamamen bankaların süreci ile ilgili olup, bu hususa ilişkin herhangi bir şekilde müdahalede bulunmanız mümkün olamamaktadır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X